Vyvíječe páry Jumag

Jumag nabízí vzájemně uzpůsobený komplexní systém nejvýše energeticky efektivních vyvíječů páry, ekonomizérů, nádrží pro napájecí vodu pro výkony páry od 30 kg/h do 560 kg/h na jednotku a až do 2,2 t/h u vícenásobných zařízení. Požadavky na ekonomické zásobování párou, snadnou obsluhu a vysokou provozní pohotovost budou produkty firmy Jumag Dampferzeuger GmbH splněny.

Historie vyvíječů páry Jumag

Podnik byl založen v roce 1961 jako Instalační a servisní centrum pro technologie na výrobu páry, pana Theo Jungela, v Mannheimu.

V létech do roku 1980 bylo nainstalováno a ošetřováno několik stovek parních zařízení od různých výrobců v Německu a sousedících států. Během této doby získané znalosti a zkušenosti s nejrůznějšími typy parních kotlů byly důsledně zhodnoceny. První vyvíječ páry vlastní výroby pod názvem "JUMA" (Jungel Mannheim) byl prodán v roce 1978.
 
Nabízíme následující typy zařízení:
 
Najdete nás na adrese: TOBI impex, Nová Ves 266, Nová Ves

Novinky

02.04.2014 11:01
Připravujeme instalaci vyvíječe páry Jumag DG 260.  Investor: Pivovar Holíč, SK Celková nabídka vyvíječů páry Jumag na našich stránkách zahrnuje také baterie a kontejnerové prvedení těchto zařízení.
22.01.2014 10:24
Spustili jsme novou internetovou prezentaci, na které najdete kromě obvyklého výčtu služeb i přehled aktualit. Budeme Vás informovat o probíhajících akcích nebo nových službách, které připravujeme.
<< 1 | 2 | 3